Duże drukowane litery WZAZ z czarną obramówką, wypełnione różnymi malutkimi zdjęciami
Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej

W dniu 17.08.2021 w Integracyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości SKRZYNIA, odbyły się kolejne warsztaty prowadzone  metodą design thinking, mające na celu aktywizację społeczno-zawodową osób z niepełnosprawnościami!
Warsztaty dotyczyły poprawy efektywności komunikacji  w pracy. Wzięli w nich udział podopiecznych i terapeuci zarówno ze Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, jak i Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji oraz Wrocławski Zakład Aktywności Zawodowej, którzy uruchomili swoje myślenie projektowe w temacie  „Jak budować dobre relacje pracownik – pracodawca?”
Warsztaty moderowała Małgorzata Dynowska – Pełnomocnik Zarządu WPT – Wrocławski Park Technologiczny S.A. ds. integracji. Gościem specjalnym warsztatów był pan  Adam Matejek, który jako psycholog przedstawił uczestnikom, na czym powinno oprzeć się budowanie pozytywnej relacji w miejscu pracy. Na co dzień pracuje on w zespole trenerów Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, wdrażających model wspomaganego zatrudnienia.
Warsztaty są częścią oferty Integracyjnego Inkubatorze Przedsiębiorczości SKRZYNIA. Służą edukacji biznesowej i integracji osób z różnymi niepełnosprawnościami. Pokazują szanse i możliwości zakładania własnej działalności lub fundacji, ale też poruszają tematykę tego, jak być dobry pracownikiem lub pracodawcą.

Przewiń do góry