Loading …

Gastronomia

Posiłki regeneracyjne – gastronomia

W naszym zakładzie prowadzimy stołówkę, którą obsługują nasi pracownicy. Posiłki są wydawane w dni robocze między godziną 12 a 15. Klienci mogą spożyć je w ogólnodostępnej sali, a w miesiącach letnich również w ogródku. Gwarantujemy przyjemną i kameralną atmosferę, atrakcyjne ceny oraz smaczne domowe obiady. Na naszej stronie prezentujemy tygodniowy jadłospis z wyróżnieniem wszystkich pozycji dostępnych danego dnia w naszej stołówce.

Posiadamy również specjalną ofertę przygotowania posiłków dla grup zorganizowanych oraz wycieczek turystycznych. W celu skorzystania z tej oferty należy wcześniej ustalić szczegóły zamówienia z określaniem dokładnej godziny przybycia gości.

Mamy propozycje dowozu dań do klienta. Jest to atrakcyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy wykupując odpowiedni abonament, mogą w łatwy sposób zapewnić swoim pracownikom posiłki regeneracyjne oraz lunche.

Na życzenie klienta dostarczymy catering do firm, na spotkania biznesowe oraz na przyjęcia rodzinne. Nasz dział gastronomiczny zajmuje się ponadto obsługą cateringową przyjęć okolicznościowych, konferencji oraz bankietów organizowanych w siedzibie klienta.

Dysponujemy salami na szkolenia oraz różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Naszym gościom, którzy zdecydowali się na organizację imprezy rodzinnej, spotkania towarzyskiego lub imprezy integracyjnej, zapewnimy pełną obsługę cateringową. Podmioty chcące zorganizować w naszym zakładzie wydarzenia o charakterze edukacyjnym, mogą również skorzystać z naszej profesjonalnej obsługi technicznej szkoleń i konferencji.

 

  • OBIADY DWUDANIOWE – serwowane w siedzibie firmy – wydawane w dni robocze (od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 15.00) w dostępnej dla wszystkich sali konsumpcyjnej na parterze lub w ogródku letnim
  • POSIŁKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH – obsługa gastronomiczna wycieczek turystycznych (obiady lub inne posiłki serwowane w salach w siedzibie Zakładu – po wcześniejszym zamówieniu)

 

  • DOWÓZ DO KLIENTA – posiłków regeneracyjnych, lunchu lub innego poczęstunku (menu do uzgodnienia)
  • OBSŁUGA CATERINGOWA – konferencji, bankietów i imprez okolicznościowych u klienta (menu do uzgodnienia)
  • OBSŁUGA GASTRONOMICZNA IMPREZ – w siedzibie firmy – uroczystości rodzinnych, spotkań znajomych, imprez integracyjnych (menu do uzgodnienia)

 

  • OBSŁUGA TECHNICZNA – konferencji, seminariów, szkoleń, warsztatów i innych form edukacyjnych w siedzibie naszej firmy (zakres do uzgodnienia)

 

WYROBY NA ZAMÓWIENIE – uzgodnione potrawy wykonane przez pracowników WZAZ do odbioru własnego w siedzibie Zakładu.

 

Pytania w sprawie cateringu, posiłków oraz innych indywidualnych uzgodnień:

 biuro@zaz.wroclaw.pl 

  71 354 64 22 lub 71 355 59 15