GASTRONOMIA – ZDROWA KUCHNIA DOMOWA

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00 zapraszamy na obiady domowe, które serwujemy w naszej jadalni i na tarasie. Gwarantujemy przyjemną i kameralną atmosferę, atrakcyjne ceny oraz zdrowe i smaczne posiłki. Posiłki zabrać na wynos w pojemnikach jednorazowych.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy tygodniowy JADŁOSPIS.

Oferujemy również specjalną ofertę przygotowania posiłków dla grup zorganizowanych oraz wycieczek turystycznych. W celu skorzystania z tej usługi należy wcześniej ustalić szczegóły zamówienia z określeniem dokładnej godziny przybycia gości.

Na zlecenie klienta dostarczymy catering do firm, na spotkania biznesowe oraz na przyjęcia rodzinne. Zakres usług cateringowych uzgadniany jest indywidualnie. Nasz dział gastronomiczny zajmuje się ponadto obsługą gastronomiczną przyjęć okolicznościowych, konferencji oraz bankietów organizowanych w siedzibie klienta.

Dysponujemy dwoma SALAMI KONFERENCYJNYMI na szkolenia oraz różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Naszym gościom, którzy zdecydowali się na organizację imprezy rodzinnej, spotkania towarzyskiego lub imprezy integracyjnej, zapewnimy pełną obsługę gastronomiczną.

Podmioty chcące zorganizować w naszym zakładzie wydarzenia o charakterze edukacyjnym, mogą również skorzystać z naszej profesjonalnej POLIGRAFII i wydrukować materiały szkoleniowe.

Kontakt w sprawie zleceń – biuro@zaz.wroclaw.pl.

długi stół zastawiony przekąskami słodkimi sałatkami koreczkami z łososia i tortillą
stół zastawiony paterami z ciastem różnego rodzaju z tacami owoców
Przewiń do góry